hore

Linea SWIR

www.kvant.sk

„Linea SWIR“

www.kamery.sk
 

Špičkový snímač InGaAs


Lineárna skenovacia kamera GigE s krátkym vlnením (SWIR) Teledyne DALSA je vybavená špičkovým senzorom InGaAs v kompaktnom balení pre širokú škálu aplikácií strojového videnia.

 

Táto vysokorýchlostná kamera s vysokým rozlíšením je prvým produktom z rodiny SWIR spoločnosti DALSA. Nevchladený snímač má rýchlosť linky 40 kHz s horizontálnym rozlíšením 1024 pixelov na 12,5  µm rozteč, čo poskytuje veľkú reaktivitu, ktorú možno ďalej vylepšiť prostredníctvom ukladania pixelov, čo dáva zákazníkom možnosť kopírovať rozlíšenie 512 pixelov s 25 µm pixelov.

 

Ako všetky Lineas, aj Linea SWIR zdieľa robustnú kvalitu zostavenia a pokročilé funkcie, ktoré sú súčasťou bezkonkurenčného dedičstva skenovania liniek spoločnosti Teledyne DALSA. Linea SWIR je vybavený funkciami, ktoré uľahčujú prácu na stroji, vrátane vysokej rýchlosti, vysokej citlivosti, režimu cyklovania a programovateľných vstupov / výstupov. Všestranný Linea SWIR je ideálny pre aplikácie ako optické triedenie, kontrola solárnych panelov a strojové videnie na všeobecné použitie.

 Linea SWIR kamera

KameraPopis
Linea SWIR InGaAs image sensor, 1024pix, 12.5 µm, 40 kHz line rate, 950-1700 nm